Vítám vás na svých stránkách,
 které se věnují překládání programů a her do češtiny..... 

Aktualizace: 04.12.2010 00:06

Úvod

Češtiny

Plány

Kontakt

Fórum

Odkazy

Hitman.xf.cz

Jagged Alliance World

Zkuste Firefox!

Češtiny.cz - překlady do her a programů

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty

Abecedaher.cz

Scorpion's WinCheater

Vault Šílené Brahmíny - stránky o sérii Fallout

Strixova grafická tvorba nejen na plochu

GamePark.cz


Statistiky


ICQ stav

ICQ: 168537767


23.8.2007 - Tropico 2 CZ by Darkmonk
I přesto, že némám čas na přékládání mohu fandům této hry oznámit, že čeština do Tropico 2 je na světě. Našel se někdo jiný kdo má tento překlad na svědomí a vaše díky směřujte k osobě jménem DARKMONK. Další informace a samotný překlad najdete na jeho stránkách - http://darkmonk.wz.cz/.

24.12.2006 - JA2UC CZ uvolněna (téměř dokončená verze) / pozastavení překladatelské činnosti
Konečně jsem uvolnil češtinu do Urban Chaos. Překlad sice ještě není dokončen, ale na nějakou dobu s překládáním končím, tak jsem dal dohromady aspoň to co už je hotové abyste si mohli alespoň trochu té češtiny v Urban Chaos užít. Samotný překlad si můžete stáhnout v sekci češtiny.

18.1.2006 - Spuštěno diskusní fórum
Konečně jsem zde zprovoznil své vlastní fórum kde budete moci podiskutovat o mých překladech, stránkách a dalších různých tématech. Použil jsem diskusní systém AZbb, který nevyžaduje MySQL databáze a u nás ho nejspíš nikdo nepoužívá (nikde jsem ho na českých stránkách neviděl), takže jsem pro něj připravil český překlad (zatím není kompletní), který si můžete stáhnout na domovských stránkách systému.

4.9.2005 - JA2 Urban Chaos CZ
Překlad tohoto známého modu do ještě známější hry Jagged Alliance je zhruba z 90% hotov. Nějaké screenshoty si můžete prohlédnout zde.

24.3.2005 - Trillian 3 CZ
Překlad tohoto programu ruším, protože někdo byl rychlejší než já. Onen překlad si můžete stáhnout zde

15.1.2005 - JA2DL CZ
Tak, už je to tady, překlad módu Jagged Alliance 2 Deidranna Lives! je již dokončen. Chcete ho zkusit, tak neváhejte a sosněte si ho! Pokud najdete v překladu nějaké chyby prosím ohlaste je zde!!!

10.1.2005 - Trillian 3 CZ
Začal jsem s překladem tohoto skvělého komunikačního prográmku, ale nemám dostatek času na to abych se tomu plně věnoval. Našel by se někdo schopný kdo by měl dost času a pomohl mi s tím?! Napište mi  pokud máte zájem.

© Copyright 2005-2009. All rights reserved. Created by ®eico. Optimized for 1024x768 & 800x600 at Mozilla Firefox & Internet Explorer 6.